Portfolio

Lācītis

Lācītis

PeacePillow Lācītis (pildīts ar lavandu), kurus var novietot blakus, uz gultas vai novietot citur savā telpā. Radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu stresa situācijā nonākušiem bērniem un pieaugušajiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestibu un no dabas dotiem materiāliem.

Iegādājoties šos Lācīšus Eņģeļa pasts E-veikalā (apmaksājot pirkumu), jūs tos dāvināsiet bērniem un pieaugu;sajiem, kuri nonākuši stresa un trauksmes situācijā, visā Latvijā. Jūsu pirkums, centralizēti, nonākts tieši sociālās aprūpes centros vai ārstniecības iestādēs, par ko parūpēsies Eņģeļa pasts komanda.

 

 

Darinājuma apraksts

Izmērs: 15cm augstumā
Materiāls: 100% Lins
Pildījums: Latvijā audzēta Lavanda
Papildus pildījums: Sintipons
Tapšanas veids: roku darbs

Iepakojums: caurspīdīgs maisiņš
Ražots Latvijā

Cena EUR 12,00

 

* No katra Darinājuma (preces) pirkuma 1,00 EUR nonāks ziedojumā, lai turpinātu esošos sociālos projektus un radītu jaunus sociālos projektus.
* Ja vēlaties iegādāties PeacePillow darinājumus personīgi sev (dāvināšanai), sazinieties ar Eņģeļa Pasts komandu projekti@engelapasts.lv.
* Iespējami arī lielāki pasūtījumi, sākot no 500 gab un vairāk.
* Piedāvājums uzņēmumiem un organizācijām

#PeacePillow #EngelaPasts
 

Datums

20 Maijs 2019

PeacePillow

Mūsu darinājumi