Portfolio

Mazais spilventiņš

Mazais spilventiņš

PeacePillow mazie spilventiņi, pildīti ar Lavandu, kurus var uzlikt uz plaukstas locītavas (noregulēt ar plastmasas attāluma regulētāju), lai tie neizkrīt no rokas, cilvēka roku trīces vai pirkstu vājuma gadījumā un nepzūd, bet visu laiku ir pie rokas, cik vien nepieciešams. Kā arī mazajiem bērniem to var uzlikt uz plaukstas locītavas, noregulēt gumijas garumu, jo plaukstiņas ir maziņas un spilventiņš var izkrist uz pazust. Kā arī droši var paņemt līdzi, dodoties laukā no mājas.

Radīts ar mērķi harmonizēt, nomierināt un uzlabot pašsajūtu tiem cilvēkiem, kuri atrodas vai nokļūst dažādās stresa situācijās, izjūt trauksmes sajūtu un pašu spēkiem atgūt mieru neizdodas. PeacePillow darinājumi ir pārdomāti, radīti ar mīlestibu un no dabas dotiem materiāliem.

Iegādājoties šos spilventiņus Eņģeļa pasts E-veikalā (apmaksājot pirkumu), jūs tos dāvināsiet cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri savu ikdienu pavada sociālās aprūpes centros visā Latvijā. Jūsu pirkums, centralizēti, nonākts tieši sociālās aprūpes centros vai ārstniecības iestādēs, par ko parūpēsies Eņģeļa pasts komanda.

 

 

Darinājuma apraksts

Izmērs: 10cm x 10cm
Materiāls: 100% Lins
Pildījums: Lavanda
Papildus pildījums: Sintipons
Papildus: Gumijas aukla un plastmasas attāluma regulētājs
Tapšanas veids: roku darbs
Iepakojums: caurspīdīgs maisiņš
Ražots Latvijā

Cena EUR 6,00

 

* No katra Darinājuma (preces) pirkuma 1,00 EUR nonāks ziedojumā, lai turpinātu esošos sociālos projektus un radītu jaunus sociālos projektus.
* Ja vēlaties iegādāties PeacePillow darinājumus personīgi sev (dāvināšanai), sazinieties ar Eņģeļa Pasts komandu projekti@engelapasts.lv.
* Iespējami arī lielāki pasūtījumi, sākot no 500 gab un vairāk.
* Piedāvājums uzņēmumiem un organizācijām

#PeacePillow #EngelaPasts
 

Datums

20 Maijs 2019

PeacePillow

Mūsu darinājumi