Iegādājies darinājumu, lai to saņemtu cilvēki ar īpašām vajadzībām

Eņģeļa Pasts projektā PeacePillow ir pieejami mierpilni un skaisti darinājumi - mazais spilventiņš, lielais spilventiņš un lācītis, kurus iegādājoties E-veikalā, tie nonāks pie cilvēkiem sociālās aprūpes centros visā Latvijā, kā arī pie bērniem un jauniešiem, kuriem šobrīd tas visvairāk nepieciešams, lai rastu mieru un harmoniju, dažādu stresa situāciju gadījumos.

Stresa situācijas nereti ir arī mūsu ikdiena un mēs ļoti labi zinām, ka tuvu cilvēku klātbūtne, sirdssiltums mums palīdz pārvarēt šīs situācijas. Latvijā ir ļoti daudz cilvēku, kuriem nav neviena, vai ģimene ir ļoti tālu un Jūsu iegādātais darinājums ļautu rast mieru, harmoniju un iepriecinātu.

Sociālās aprūpes centros, ļoti daudzi seniori vēlas dekoratīvos spilventiņus un šī projekta ietvaros mēs kopējiem spēkiem tos varētu sarūpēt. Turklāt būtu ne tikai dekoratīvs spilventiņš, kas priecētu, bet arī jauks Lavandas ziedu aromāts, kas atsvaidzinātu dzīvojamo telpu un palīdzētu rast mieru un harmoniju. Kā arī Eņģelīša simbolika dotu zināmu miera un drošības sajūtu, it īpaši ticīgiem cilvēkiem.

 

Būsim pateicīgi par ziedojumu, lai varētu sarūpēt spilventiņus:

Ziedojumu konts
NSUS biedrība
Citadele, LV74PARX0016440550001
Pamatojums: PeacePillow

PayPal konts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Pamatojums: PeacePillow

 

Paldies par Tavu atbalstu!

Eņģeļa Pasts

 
Text in Latvian, so please use google translate